Whatsapp

Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Salon Duvar Çıtası Uygulaması Büyükçekmecede yapılmıştır. Poliüretan duvar çıta süsleme, düz bir kare odayı gerçek bir gösteri parçasına dönüştürebilir. Herhangi bir odayı süslemeyi en iyi nasıl ekleyeceğinizi düşündüğünüzde, sadece tavanları ve zeminleri düşünmeyin. Duvar çıtası, bir duvarın ortasında, tavandan dörtte üçü aşağıda, pencere ve kapıların çevresinde veya duvarlarda veya tavanlarda yerleşik kitaplıklar veya gömme paneller gibi mimari özelliklerin kenarlarında iyi çalışır. Duvar çıta stilleri söz konusu olduğunda, gerçekten yalnızca hayal gücünüzle sınırlısınız:

Cesur bir görünüm için kalın, geniş veya katmanlı süslemeler kullanabilir veya şıklığı korumak için narin, dar süslemeler tercih edebilirsiniz. Çağdaş duvar çıtası  kaplamalarından tam ölçekli sanat enstalasyonlarına kadar, dokuyu ifade etmenin diğer yolları daha şaşırtıcıdır. Ardından, yinelenen desenler veya ince renk varyasyonları ile oluşturulan ima edilen dokuların bütçeye uygun seçeneği var. Salonunuzun duvarları için mükemmel dokuyu bulacağınız için heyecanlı mısınız?

SALON POLİÜRETAN ÇITA UYGULAMAMIZ

Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması Antrasit Renk Salon Duvar Çıtası Uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA