Whatsapp

Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Erdem Dekorasyon tarafından tamamlanmıştır.  Duvar çıtalamaları ve paneller yüzyıllardır odaları dekore etmiştir. Düz duvarlara boyut ve ilgi katarlar ve evin mimari tarzını vurgularlar. Sandalye korkulukları ve resim korkulukları, adlarından da anlaşılacağı gibi bir amaca hizmet eder. Eski evlerin ve kır odalarının oturma ve yemek odalarında görülen geleneksel süslemelerdir.

Duvarı üst ve alt bölümlere ayırdıkları için, bu, her bölüm için karıştır ve eşleştir dekorasyon uygulamaları seçmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ahşap lambri genellikle bir sandalye rayı ile tepesinde alt duvarlar boyunca uzanır. Bu alan, mobilya çarpmalarından en fazla aşınma ve yıpranmayı alır ve ahşap ve raylar iyi koruyuculardır. Lekeli ahşap veya koyu renkli bir boya, pratikliğin yanı sıra tabana ağırlık katar. Doğa temalı duvar kağıdı ve hafif boya çıtalamaları üst duvarları süslüyor. Burada, gözü yukarı doğru hareket ettiren gölgeler ve tasarımlarla daha havadar tedaviler bulacaksınız. Bir resim rayı kullanılıyorsa, rayın üstündeki dekor, yüksek duvarları daha insan ölçeğine getirecek olan tavan renginin bir devamı olabilir.

Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları Üsküdar Poliüretan Çıta Uygulamaları

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA