Whatsapp

Kütük Görünümlü Poliüretan Kiriş

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Kütük görünümlü poliüretan kiriş , ahşap dekor ahşap görünümlü poliüretan, poliüretan tavan kütüğü uygulaması yapılmıştır.  Poliüretan Kiriş Ahşap Dokulu Kütük Modelleri Erdem Dekorasyon farkıyla hizmetinizdedir. İstediğiniz renk kütük modelleri stoklarımızda mevcuttur. Dekoratif ahşap görünümlü rustik kiriş olarakta bilinen bu çalışmayı İstanbulun her noktasına servis sağlıyoruz.

İster yeni bir ev inşa ediyor olun ister mevcut evinizi iyileştiriyor olun, ahşap kirişler odalarınıza sıcak ve doğal bir görünüm katabilir. Dekorasyonda birçok kişi, belirli bir ambiyans yaratmak için duvarların rengine ve dokusuna odaklanır. Bununla birlikte, tavan kirişleri, bu temayı sürdürmenin ve bir odayı birbirine bağlamanın etkili ancak çoğu zaman gözden kaçan bir yoludur. Doğru kirişler, o son dekoratörün dokunuşunu herhangi bir odaya ekleyebilir ve ona profesyonel, bitmiş bir görünüm verebilir.

Odanız için doğru olan kirişleri seçmek söz konusu olduğunda, görünüşte sonsuz sayıda kaplama ve malzeme seçeneğiniz vardır. Kirişler yalnızca dekoratif amaçlar için kuruluyorsa, suni ahşap kirişler veya poliüretan kirişler, gerçek ahşap kirişlere çekici bir alternatif sağlar ve aynı etkiyi sağlar.  

 

Yüksek yoğunluklu poliüretandan yapılmış suni ahşap kirişler hem görsel çekicilik hem de dayanıklılık sağlar. Suni ahşap kirişlerin kalitesi zamanla iyileşti ve üretilen ahşap kirişler ile gerçek olanı sadece onlara bakarak ayırt etmeyi zorlaştırdı. Bir odanın cazibesine katkıda bulunmak istiyorsanız, suni ahşap tavan kirişleri tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Kütük Görünümlü Poliüretan Kiriş Kütük Görünümlü Poliüretan Kiriş Kütük Görünümlü Poliüretan Kiriş Kütük Görünümlü Poliüretan Kiriş

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA