Whatsapp

Baffle tavan çıta uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Baffle tavan, Baffle duvar çıta uygulamaları, modern veya çağdaş çalışmalar da yer almaktadır. Bu proje İstanbul Beşiktaş ilçesinde Bebek yakınlarındaki bir Villada yapıldı. Tasarımından ve ortaya çıkışından dolayı oldukça gurur duyduğumuz bir çalışma oldu. Erdem Dekor Mimari Tasarımlar, her türlü duvar tasarımı, üretimi, onarımı ve montajında ​​güvenilir ortağınızdır. Baştan sona sizin için her şeyi yapıyoruz, sizi çeşitli ilgili işlemleri işe almanın zorluğunu ortadan kaldırıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, bir proje düşünüyorsanız veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçin.

Baffle tavan malzemesi nedir?

Baffle tavanlar, sürüklenen gürültü ve yankı dahil olmak üzere istenmeyen akustik sorunları etkin bir şekilde kontrol eder. Sınıflar gibi ortamlarda özellikle önemli olabilecek konuşma anlaşılırlığını geliştirmeye yardımcı olabilirler.  Baffle tavanlar tasarlanma biçimleri nedeniyle ham çatının görülmesini sağlar ve çok açık bir his yaratır. Binadaki akustik sorunları denemek ve düzeltmek için kullanıldıklarında çok etkili olabilirler. Baffle tavanlarda bir çok malzeme türü kullanılmaktadır. Erdem Dekor olarak ahşap çıta yada poliüretan çıta kullanıyoruz.

Baffle tavan nerede kullanılır?

Baffler tavanlar, Akustik seste belirgin bir tasarım veya iyileştirmenin gerekli olduğu beton tavanlarda iyileştirici kurulum için özellikle uygundurlar. Ses bölmesi, havadaki sesin gücünü (seviyesini) azaltan bir yapı veya cihazdır. Ses perdeleri, gürültü kirliliğini ve yankılanan sesi azaltmak için idealdir. Baffle'lar, konser salonları, tiyatrolar, konferans salonları ve ses kalitesinin önemli olduğu diğer alanların akustiğini iyileştirmek için kullanılabilir.

Baffle ne için kullanılır? 

Baffle tavanlar, sürüklenen gürültü ve yankı dahil olmak üzere istenmeyen akustik sorunları etkin bir şekilde kontrol eder. Sınıflar ve toplantı odaları gibi ortamlarda özellikle önemli olabilecek konuşma anlaşılırlığını geliştirmeye yardımcı olabilirler. Bölmeli tavanlar tasarlanma biçimleri nedeniyle ham çatının görülmesini sağlar ve çok açık bir his yaratır. 

Baffle tavan m2 fiyatları, Baffle Asma Tavan, Baffle tavan malzemeleri, Baffle Tavan AYDINLATMA, Baffle tavan teknik çizim, Baffle Tavan Sistemleri, Baffle tavan uygulaması, Baffle Tavan modelleri

Baffle tavan çıta uygulaması Baffle tavan çıta uygulaması Baffle tavan çıta uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA