Whatsapp

Salon Duvar Çıtası Uygulamamız

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Salon Çıtalama kelimenin tam anlamıyla düşündüğünüz şeydir, duvarların ve tavanın buluştuğu alanda parıldayan bir dekoratif dokunuşu diyebiliriz. Erdem Dekorasyon olarak müşterimizin Salonunda harika bir işçilik çıkararak enfes bir duvar çıtası uygulaması yaptık. 

Duvar Çıtası kesinlikle yeni değil (yüzyıllardır var), ama her zamankinden daha sıcak. Duvar Çıtalama, kapı ve pencerelerin etrafındaki süslemeler, tavanın etrafındaki kalıplamalar, bir odanın çevresindeki süpürgelikler ve tersane ve lambri kaplama gibi her türlü panelleme olarak tanımlanır.

Normalde duvar çıtası geleneksel tasarımın bir işaretidir, ancak bu salonun duvarlarında kullanılma şekli onu daha çağdaş hale getirmiştir.

Salon Duvar Çıtası Modelleri

Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız Salon Duvar Çıtası Uygulamamız

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA