Whatsapp

Asimetrik duvar çıtası çalışması Ofis

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Ofis duvarlarına Asimetrik duvar çıtası çalışması yapılmıştır. Hiç bir odaya çekildiniz, ancak onun tam olarak nasıl bir yer olduğunu bulamıyor musunuz? Sadece iyi hissettiriyor mu? Çoğu zaman bu "duygu", bir iç mekan ayarı için mükemmel zemini sunan bir değirmen işidir. Bu eğitim birçok kez istendi ve ERDEM DEKORASYON sonunda sizin için çok ayrıntılı gönderisini bir araya getirmek için zamanım oldu…

Geleneksel evler geniş bir kapı, derin süpürgelikler ve pencere kasalarıyla harika görünebilir. Resim çerçevesi süslemeleri, konturlu ve yükseltilmiş paneller uygundur. Modern evler, en az şekillendirme veya ayrıntıyla basit kalıplama gerektirir. Zarif tarzdaki evler, çok detaylı çekici pervazlarla zenginleştirilmiştir.

Zemin ve duvarın birleştiği yerde kullanılır. Taban, duvar ve zemin kaplamaları arasındaki boşlukları gizler. Aynı zamanda, sarsılan mobilyalardan ve sallanan ayaklardan duvar kaplamasına bir savunma sağlar. Genellikle üç ayrı bölümden oluşur. Ayakkabı, tahtadan zemine geçiş yapan küçük eğimli veya kavisli parçadır.

Asimetrik duvar çıtası çalışması Ofis Asimetrik duvar çıtası çalışması Ofis Asimetrik duvar çıtası çalışması Ofis

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA