Whatsapp

Duvar çıtası nedir? Fiyatları? Neden Yaptırmalıyım?

Anasayfa Blog

neden duvar çıtası, duvar çıtası yaptırmalımıyım, duvar çıtasının garantisi varmı, darbeye dayanıklı mı, çıta uyumlu ürünler

Duvar çıtası nedir? Fiyatları? Neden Yaptırmalıyım?


Dekoratif duvar çıtaları görsel olarak kendini ispatlamış bu konuda çok fazla söze yer bırakmayan dekorasyonun ana teması haline gelmiş bir üründür. Sade ve şık görünümlü çıta modelleri ile mekanlarınıza zengin bir görünüm kazandırın. Boyanabilir dekoratif duvar çıtaları, kendine has çizgileri ile  kendinizi özel hissettirecek ve mekanlarınıza dingin bir derinlik kazandıracaktır. Ayrıca dekoratif duvar çıtalarının boyanabilir olması dekorasyon konusunda ayrıca bir avantaj sağlamakta ve istenilen renge boyama seçeneği sunmaktadır.
 

Duvar Çıtası Nedir? 

Mesela evinizin duvarlarını tekrar boyatmak istediğiniz zaman duvarınızda bulunan dekoratif duvar çıtalarını duvarla birlikte aynı boya ve aynı renge boyayabilirsiniz. Duvar çıtalama ürünleri değişik model ve ölçülere sahiptir 2cm ile 8 cm arasında genişlikte olması farklı ve zengin  tasarım seçenekleri sunmaktadır. Duvar çıtaları darbelere dayanıklı olduğundan aynı zamanda bordür ve süpürgelik olarak kullanılma uygun olarak üretilmiştir. Özellikle süpürgelik olarak kullanılması bilhassa daire koridorlarında çok özel bir dekoratif görüntü ortaya koymaktadır.
 
Ayrıca yap-sat yapan müteahhitlik firmaları yeni yaptıkları konutlarda özellikle salon ve koridorlarında duvar çıta uygulamasını kullanarak az maliyetle konutlarına artı değer kazandırabilir yada satışını hızlandırabilirler. Aynı zamanda alım satım yapan emlak şirketleride bu seçeneği rahatlıkla tercih edebilirler. 
 

Duvar çıta fiyatları ne kadar? Maliyetler hangi seviyelerde?

 
Dekoratif duvar çıtaları yeni üretim teknikleri sayesinde üretimi ve uygulaması daha kolay hale geldiğinden eski sistemlere göre daha kullanışlı ve uygun fiyatlı hale gelmiştir. Duvar çıtası fiyatları metre olarak hesaplanır uygulama dahil metre fiyatı 20₺ den başlamaktadır. Yapılacak işin metraj ve kullanılacak ürünlerin boyutuna ve özelliğine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Net fiyatlar almak için bizi arayabilirsiniz.
 

Dekoratif duvar çıtaları garantili mi? Darbeye dayanıklı mı?

 
Duvar çıtalama tarihe dayanan köklü bir geçmişi olan zengin,sade,asil ve şık bir görünüme sahip olması nedeniyle dünyanın birçok ülkesinde saray ve köşklerin vazgeçilmez duvar teması olmuştur. Bu sebeple genellikle ahşap ve türevi nadiren taş ve mermer gibi ürünlerden elde edilmiştir. Bu yüzden malzeme ve montaj işçiliği oldukça zor olduğundan ulaşılması çok zor bir argüman olma özelliğini taşıyordu. Ancak günümüzde teknolojinin ve üretimde yeniliğin sürekli gelişmesiyle birlikte duvar çıtaları hafif aynı zamanda ahşap muadili sertliğine sahip montaj uygulaması ve boyaması daha kolay olarak üretilmeye başlanmıştır. Bu sebeple duvar çıtalama uygulama montaj ve boyama fiyatları oldukça ulaşılabilir sevileyere gelmiştir. Dekoratif duvar çıtaları ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. 
 

Çıta uyumlu dekoratif ürünler neledir?

 
Duvar çıtaları kendi halinde mekanların duvarlarına çok şık görünümler kazandırdığı gibi beraberinde birçok dekoratif ürünle birlikte kullanılabilir. Birlikte kullanıldığı ürünlerede ayrı bir derinlik ve zengin bir görünüm vermektedir. Örneğin dekoratif duvar çıtasını bir duvar saati yada dekoratif ayna çerçevesi olarak kullanabilir. Tablo,resim gibi eşyalarınıza daha şık bir görünüm verebilirsiniz. Aynı  zamanda dekoratif duvar çıtalarıyla özel fotoğraf ve belgeleriniz içinde bir köşe yapabilirsiniz
 

Duvar çıtası uygulamalarımız için tıklayınız...

HEMEN ARA