0802
2018
Doğal Taş Kaplama, istanbul doğal taş , patlatma tas kaplama, patlatma patlatma tas fiyatları,taslarla tv arkası düzenleme,patlatma tas firmaları, tas kaplama duvarlardekor tası, cephe dekor tası

Doğal taş nedir ve nerede kullanılır?

Doğal Taş eko-sürdürülebilir bina için ideal bir malzemedir. Bu, ürün çevresel etkisinin azalması bakımından bir ürünün mükemmellik sertifikası В Ecolabel markası ile kanıtlanmıştır. Doğal taş yüzeyleri, binaların genel çevresel sürdürülebilirliğini ölçen   sistemindeki puanların ödüllendirilmesine katkıda bulunuyor.

Doğal taş , ayrıca yoğun olarak kullanılan halka açık alanlar için ideal bir materyaldir. renk geçişli porselen karolar, aşınmaya, donmaya ve kimyasallara direnç açısından olağanüstü bir performans sunarken aynı zamanda temizlemeyi kolaylaştıran kompakt, su geçirmez bir yüzeydir.

Doğal taşın mukavemeti ve geniş renk çeşitliliği her alanı geliştirir. Doğal taş, zamansız bir görünüm için evinizin iç veya dışına kurulabilir. Mükemmel kaplamalar ve bu koleksiyondaki güzel renkler, kalıcı bir izlenim bırakacağınızdan emin görünmenizi sağlayacaktır. Erdem Yapı Dekorasyon, taş paneller ve kaplama seçenekleri mevcuttur; artık her zaman düşük bakım ve uzun ömürlü doğal taş ile hayal ettiğiniz görünüme erişebilirsiniz.

Doğal taşın gücü ve geniş renk çeşitliliği, herhangi bir alanı zenginleştirir. Doğal taş panelleri, evinizin iç veya dışına zamandan bağımsız bir görünüm kazandırabilir. Doğal taş panelleri, yükleme taşına kolay, modern bir yaklaşımdır. Paneller, kurulumdan sonra neredeyse görünmez hale gelen eşsiz bir birleştirme tasarımı (Z-şekli) kullanılarak tasarlanmıştır. Paneller sorunsuz bir uyum için bulmaca parçaları gibi birbirine kenetlenirler.