1603
2018
boya, badana, alçı,  asma tavan, ses yalıtım, boya badana ustası

Boya Badana İşlerinde Alçı Asma Tavanlarla Ses Yalıtımı

Evinizdeki boya badana işlerinde size yardımcı olacak bir diğer projemizde asma tavanlar. Evinize yapacağımız asma tavanlarda kullanılan özel alçı levha, darbe sesine ve havadan gelen sese karşı yardımcı olur 

Sessizlik çoğu zaman eski binalar için bir lüks. Ses yalıtımı yok. Ancak hiç kimse, çarpma sesi ve hava kaynaklı gürültünün neden olduğu gürültü kirliliğini kabul etmemelidir. Erdem Yapı Dekorasyonda özel alçı levha ile eski bir binanın ses yalıtımı önemli ölçüde iyileştirilebilir. Örneğin asma tavan ile ev sahipleri konforunda büyük bir artı alır.

Erdem Yapı Dekorasyon ile alçı ile yapılan bir yenilemeden sonra, asma tavanlar sonunda evde huzur ve sessizlik sağlar. Alçı panel, en iyi ses yalıtım değerlerine sahiptir ve evde ses yalıtımını önemli ölçüde artırır. Yenilemeden sonra, eski binaların yeni asma tavanlarıyla odaları sadece güzel değil, aynı zamanda harika sessizdir.

Alçı Asman Tavanlarla eski binalar rahat bir konut haline geliyor

Asma tavan döşediğimiz birçok binada tavanlar tadilattan önce, gürültü için yeterli bir engel değildi. Ama alanında yıllarını vermiş uzman ekibimiz tarafından döşenen asma tavanlar sayesinde bu problem düzeldi. Tamamen yenilenmenin bir parçası olarak, tavanlar özel alçı levhayla süslendi. 12.5 milimetre kalınlığındaki bir alçı tabakası, aslında gürültülü evi sessizlik vahası haline getirme planlaması için yeterliydi.

Erdem Yapı Dekorasyon tarafından üretilen ve döşenen alçı asma tavanlar, en iyi ses yalıtımı ve yüksek yaşam kalitesini garanti eder. Modifiye alçı çekirdeği sayesinde, evinizde huzur ve şıklığı bir arada yaşaya bilirsiniz. Bütün bu işlemler sırasında evinizin mimari kalitesi korunur.

Duvar çıtası yapılmış projelerimizi incelemek içn mutlaka çalışmalarımıza bakınız.