1801
2018
dekoratif boya, italyan boya, italyan dekoratif boya, dekoratif italyan boya, italyan boya ustası, italyan boya firması, istanbul italyan boya, italyan boya istanbul

Dekoratif italyan boyanın etkileri

İtalyan boya beyaz renkli, yıkanabilir yeni bir mimari boyadır. İtalyan boya uygulaması kolay ve etkinliği kanıtlanmış güneş ışığı ve dekoratif eylem tarafından tetiklenen fotokataliz doğal süreçlerle tarafından dezenfektan özelliklere sahip bir boya olarak tasarlanmıştır şirketin sundurma, detaylı araştırma laboratuvarında bir sonucudur. İtalyan  boya, havanın sürekli temizleneceği daha sağlıklı odalar için yaratılmıştır, böylece yaşam kalitesini yükseltir.
 
İtalyan boya çevrenizdeki havayı temizler. süreç boyunca İtalyan boya temizleyici özellikler ve temizleme olan yapım basit mineral tuzlarının küçük bir miktarda kirleticilerin dönüşümle sonuçlanır fotokataliz mekanizması başlatmak için, bağlı titanyum ve yalnızca güneş ışığı ile temas fotokatalitik nanopartiküllere oluşur.
 
İtalyan boya'nın dezenfeksiyon etkisi vardır. İtalyan boya boyasında meydana gelen fotokataliz işleminin ilave özellikleri, çok sayıda bakteri yokedilmesinden, böylece İtalyan boya boya ile süslenmiş odanın dezenfekte edilmesinden oluşur. Aynı antibakteriyel özellikler küf ve kokuların ortadan kaldırılmasına ve böylece oda büyük ölçüde anti-alerjik olmasına izin verir.