2303
2018
alçıpan tavan, asma tavan, tasarım, model, alçıpan ustası

Alçıpan Asma Tavan Dekorasyon Tasarımları

Çoğu insanın bir odayı kullanırken fark ettikleri ilk şey tavandır, çünkü bu alan odaya güzellik katabilir veya korkunç hale getirebilir. Evlerin en iyi iç tasarıma sahip olduğunu görmek için rekabet ettiği, insanların evleri kamusal sanat sergilerine çevirmeye çalıştığı bir çağda yaşıyoruz. Ama bu tasarımlara eski usul basit beton veya ahşap tavanlarla ulaşamayız. Bunu yapmanın en iyi yolu, alçıpan. Alçıpanla yapılmış bir asma tavanla genel görünümünü değiştirmek. 

Asma tavan Sıva, inşaat sektöründe her zaman popüler bir ürün olmuştur, ancak bugün her zamankinden daha fazla tercih edilmesinin sebebi, ucuz, gürültü ve nem yalıtımlı bu malzeme, en inanılmaz duvar ve tavan tasarımları oluşturmak için kolayca manipüle edilebilir. Bu alçıpan veya alçıpan malzemenin kullanılmasının diğer avantajları, montajı oldukça kolaydır, yangına dayanıklı ve çok yönlüdür.

Evinize alçıpan / tavan takmak isterseniz, ihtiyaç duyulan her şey alanın doğru ölçümü, uygun araçlar, özel alçıpan paneli ve işine yıllarını veren ustalarla çalışan Erdem Yapı Dekorasyondur. Öte yandan, bir tavan tasarımı tasarlayacaksanız, o zaman profesyonellerin sanatsal dokunuşuna ihtiyacınız olacaktır. Bir tasarıma karar vermenize yardımcı olmak için elimizde bulunan kataloglarımızdan evinizin dekorunda inşa edilebilecek en güzel ve modern alçı asma tavan tasarımlarından birin seçebilirsiniz. Veya bu tasarımlardan evinize göre yeni tasarımlar çıkarabiliriz.