1301
2018
komple tadilat, komple dekorasyon, istanbul tadilat, istanbul dekorasyon, mantolama, iç cephe, dış cephe, sıva, alçı, yalıtım, alçıpan, asma tavan, italyan boya, doğal taş

Komple tadilat dekorasyonda KAMPANYA

Kış mevsiminin şu güzel günlerinde siz değerli müşterilerimize özel tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizde ERDEM DEKORASYON kampanyasını başlatmış buluyoruz. İstanbulun neresinde olursanız olun farketmez, aynı gün içerisinde gelip hemen işe başlıyoruz. Hiçbir ustayla uğraşmadan Erdem Dekorasyonla muhattap oluyorsunuz, siz sadece sözleşmede belirtilen koşullara ve tarihlere bakıyorsunuz.Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz. Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz. Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A’dan Z’ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslimi tadilat işleri olsun siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Daire, Ev yada Binanızın anahtar teslim tadilat onarım işleri, mantolama, iç ve dış cephe sıva, alçı, yalıtım ve her türlü ince inşaat işlerinizi ERDEM DEKORASYON güvencesiyle kaliteli işçilik, hızlı hizmet ve en uygun fiyatla yapıyoruz. Erdem Dekorasyon, Ev Tadilatında Profesyonel Çözümler sunar. Yaşam alanlarınızı alanında uzman mimar ve mühendisler eşliğinde, profesyonel bir ekip ile birlikte yeniler.

Tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek mekanınızın kullanışlılığına göre tasarım yapılmaktadır. Tasarım, Proje ve uygulamalarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirerek farklı ve yaşanabilir bir mekan sunmaktayız. Uygulama aşamasına geçmeden önce, mimari tasarımlarımızı siz müşterilerimizin onayı doğrultusunda profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı teslim etmekteyiz.