3103
2018
alçıpan, asma tavan, boya badana, alçıtavan, modelleri, tasarım

Alçıpan - Asma Tavan neden yaptırmak gerekir?

Bir eve niçin alçı tavan – asma tavan yapmak gerekiyor? Alçı tavan bir tavanı için çok önemlidir. Bazılarının söylediği gibi gereksizde değildir. Alçı tavan, ahşap lamellerde boyalı alçı levhadan başka bir şey değildir. Fakat iyi bir ustanın elinde tasarlanmış asma tavan, alçıtavan modelleri harikalar yaratabilir. Erdem Yapı Dekorasyon olarak sizleri de Alçı tavan, alçıpan ve asma tavan sayesinde oluşan harikalarla tanıştırmak isteriz.

Güzel ve şık bir tavan için alçıpan – alçı tavan olmazsa olmaz argümanlardandır. Bir odaya alçı tavan yaptırmak iyi dizayn edilmiş bir odada kadayıfın üstüne kaymak gibidir.

Yapılan bir ev için odalar, banyo ve mutfak için çok paralar harcanıyor. İş tavana gelince para kalmıyor. En sonunda tavanı kendimiz yapmak istiyoruz. Fakat bu tür evlerde tavanlara baktığımızda birçok hatayı görürüz. Eğer titiz bir insansanız tavandaki dalgalanmaları, köşelerdeki orantısızlıkları ve yuvarlatılmış alanların düzensizliği hemen gözünüze çarpar. Bunun için bir asma tavan için profesyonellerden yardım almak olmazsa olmazdır. Erdem Yapı dekorasyon olarak evinizdeki alçıpan, alçı tavan, asma tavan ve boya badana işleri alanında uzmanlaşmış ustalar tarafından büyük bir titizlikle yapılır. Üstelik düşündüğünüz gibi çok maliyetlide değildir.